لودینگ

یکی دیگر از انواع آجرهای موجود برای نما ، می توان به آجرنما قزاقی اشاره کرد که تنوع رنگ بالایی برخوردار بوده و همین مورد موجب شده تا سلیقه های متفاوت را تحت پوشش خود قرار دارد و از رنگ های موجود می توان به بازه رنگ حنائئ ، زرد ، قرمز ، آتشی و ... اشاره کرد . 
آجرنما قزاقی کاملا دارای طرح و بافت سنتی است و از جمله آجرهای سنتی در ایران به شمار می آید و در طرح ها و اندازه های متنوع مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد که موجب شده تا از آن در نمای بیرون ساختمان و همچنین ترمیم ساختمان ها مورد استفاده قرار گیرد . 
آجرنما قزاقی را می توان به عنوان نسل جدید از آجر ها به شمار آورد که از مشخصه بارز آن می توان به تولید سنتی آن اشاره کرد و اصولا برای این نوع آجرها از خاک های شیل ، رس و نسوز مورد استفاده قرار می گیرد . به دلیل استفاده از خاک نسوز جهت ایجاد آن موجب شده تا نوع قزاقی آن از تنوع رنگ بالایی برخوردار گردد و به موازات آن نیز بر کیفیت آن افزوده خواهد شد . 


قیمت آجر نما قزاقی


پارامترهای زیادی بر روی قیمت آجرنما قزاقی تاثیرگذار می باشد که در این بین تاثیر مستقیم دارند . این گروه واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به ارائه خدمات در زمینه خرید و فروش انواع آجر نما قزاقی در شهرهای اصفهان ، تهران ، تبریز ، شیراز ، اهواز و سایر شهرهای ایران می پردازد . شما می توانید جهت دریافت لیست با ما در تماس باشید . 

از مزیت های آجرنمای قزاقی می توان به مقاومت بالا در برابر شرایط آب وهوایی، عدم تغییر رنگ،شوره نزدن و کیفیت بالای آن در پخت اشاره کرد. عمدتا از این نوع آجرها با توجه به ظاهر و طرح، در نماسازی سنتی شهرها و همچنین ترمیم و بازسازی بناهای تاریخی و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد.از خصوصیات و ویژگی هایی که موجب محبوبیت این نوع آجر گردیده می توان ،حفظ و نگهداری آسان آن بدون نیاز به تمیز کاری مداوم،کاربری به عنوان عایق بسیار عالی به عنوان حرارتی و صوتی و سازگاری با محیط اشاره کرد.