لودینگ

آجر توکار 10 سوراخ

آجر توکار 10 سوراخ یکی دیگر از انواع آجرهای لفتون می باشد که از خاک رس و شیل تولید می شود. این نوع آجر در سایزهای مختلفی چون 10 سوراخ قالب بزرگ و 10 سوراخ قالب کوچک  تولید می گردد که در بخش زیر به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. یکی از کاربری های آن استفاده جهت دیوارکشی می باشد و با توجه به نوع ساختار در بخش هایی مورد استفاده قرار می گیرد که باید وزن بالایی را تحمل کند و در هنگام چیدمان آن نیز باید به صورت پازلی بر روی هم قرار گیرند تا به نسبت میزن تحمل وزن در ان ها بالاتر رود.

از دیگر کاربری های آجر 10 سوراخ توکار، استفاده در فونداسیون ساختمان  طاق زنی و دیوارهای جداکننده سازه می باشد. آجرهای توکار 10 سوراخ به دلیل خشک شدن در فضای بیرون به واسطه آفتاب، نسبت به نوع مشابه مورد استفاده در نما از کمی ناصافی در سطح خود برخوردار می باشند که باعث شده به ان آجر توکار گفته شود.

قیمت آجر توکار 10 سوراخ

مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت آجر توکار 10 سوراخ، اندازه قالب آن می باشد. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت به روز آن ها با ما در تماس باشید. گروه بریکو واقع در منطقه صنعتی دولت آباد به فروش انواع آجر 10 سوراخ توکار پرداخته و آمادگی دارد خدمات خود را به تمامی خریداران در شهرهای تهران ، اصفهان و سایر شهرهای ایران ارائه دهد.