لودینگ

آجرنما دارای  رنگ های متنوعی بوده، که هرکدام از زیبایی خاص خود برخوردار است. یکی از طرحهای آن رستیک می باشد که با برند آجرنما رستیک نیز معرفی می شود . از شاخص ترین ویژگی آن می توان به سازگاری و نزدیکی آن با طبیعت اشاره کرد که همین مورد موجب زیبایی آن گردیده است . از آجرنما رستیک در نماهای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد و سایزهای پلاک ، مربعی سایز کوچک و بزرگ تولید میشود . ظاهر این آجر الگو گرفته از سنگ های لاشه و همچنین تکه چوب بوده و سطح آن به صورت نامنظم ایجاد شده و هنگامی که از آجر رستیک در نمای بیرون استفاده شود، از فاصله دور نمای مربوطه مشابه نمایی خواهد بود که از سنگ های لاشه برای آن استفاده شده است.ابعاد و سایز این نوع آجر متفاوت بوده که می توان به 7*31*2.5 ،5.5*26*2.5 و 2.5*10*10 اشاره کرد.در بخش زیر سعی کرده ایم انواع آن را قرار دهیم.
در این نوع از آجر، سعی شده تا با به کارگیری از بافت های سنتی و استفاده از مواد اولیه درجه 1 ، محیط دکوراسیون شما را به سبکی ساده و کاملا زیبا تبدیل کنیم . از جمله مزایای آجرنما رستیک می توان به آسانی و سرعت بالای نصب و همچنین طرح های متنوع اشاره کرد که موجب شده تا هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش خود قرار دهد . این گروه به ارائه انواع آجرنما رستیک در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان می پردازد و آمادگی دارد تا خدمات خود را به شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد . جهت دریافت اطلاعات قیمت آجر نما رستیک با ما در تماس باشید . 
از دیگر مشخصه هایی که می توان برای آن مطرح کرد اشاره به سطوح بافت دار و نا صاف می باشد و از بارزترین مشخصه آن نیز سادگی سبک بوده و بیشتر نیز جهت طراحی دکوراسیون داخلی پیشنهاد می گردد .