لودینگ

یکی از انواع آجرهای پرکاربرد در صنعت ساخت وساز، آجر نما لفتون نام دارد. این نوع اجرها از خاک رس تهیه شده و در سایزهای بزرگ و کوچک تولید می گردند. یکی از خصوصیات آنها، داشتن تنوع رنگ بوده که در این بین می توان به رنگ های زرد ، گلبهی و قرمز اشاره کرد. برای شکل گیری این آجرها همانطور که اشاره شد از خاک رس استفاده می شود و عمدتا از خاک رس اصفهان به عنوان یکی از ناخالص ترین خاک های رس مورد استفاده قرار می گیرد و همین مورد موجب گردیده تا آجر نما لفتون تولید شده در کارخانه آجر لفتون های اصفهان از کیفیت به مراتب بالاتری برخوردار باشند.

قیمت آجر لفتون

از نظر کاربری آجر لفتون برای بخش هایی چون طاق زنی و پشت کار مورد استفاده قرار می یگرد و در شهرهای جنوبی ایران تقاضای بالاتری جهت خرید آجر لفتون وجود دارد. به این اجرها، آجر 10 سوراخه نیز گفته می شود و الته نوع دیگری از این قبیل آجرها وجود دارد که به انها نیز اجر 3 گل گفته می شود. از نظر ابعاد به صورت استاندارد در بازار می توان آجر لفتون را در ابعاد 7*23*11 ،5.5*21.5*10 ، 10*20*10 و 7*10*20 یافت.

قیمت اجر نما لفتون

عوامل متعددی بر قیمت آجر نما لفتون تاثیر گذار می باشند که در این بین می توان به رنگ و ابعاد آن اشاره کرد. برای نمونه 2 نوع آجر با یک سایز ، تفاوت قیمتی آن ها را می توان در رنگ ان ها جستجو کرد و شما می توانید جهت دریافت قیمت هر کدام از محصولات ارائه شده در بخش زیر با ما در تماس باشید و لیست قیمت روز محصول مورد نظر را دریافت کنید.این گروه در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به تولید این نوع اجر می پردازد.