لودینگ

یکی از آجرنماهای پر تقاضا در نمای بیرونی ساختمان،آجر نما نسوز است. در این بخش قصد داریم لیستی از انواع آجرهای نسوز در ابعاد،طرح،رنگ و برندهای متفاوت ارائه دهیم. دسته بندی صورت گرفته به شرح زیر است:

  • رنگ: قرمز - مشکی - سفید - قهوه ای
  • نوع: پلاک - انگلیسی - شاموتی - رندوم - آنتیک

 این متریال از تنوع بالایی برخوردار است که یکی از آن ها آجرنسوز نما می باشد که به شرح کامل آن خواهیم پرداخت . آجرنسوز نما با دارا بودن تنوع بافتی گسترده موجب خواهد شد تا به نمای ساختمان ظاهر زیبایی را بیافزاید . و تنوع رنگی انواع آجر نسوزنما موجب شده تا سلیقه های خلاقانه ای شکل گیرد و این مورد بر افزودن معماری شهر ، تاثیرمستقیم داشته است . آجرهای نسوزنما می توان برگرفته از شهرهای تاریخی و باستانی ایران و همچنین جهان مرتبط دانست که با طراحی خاص و زمینه رنگی خود موجب شده تا فضای مربوطه شکل سنتی خود را حفظ کند . 

لیست قیمت انواع آجر نسوز


قیمت آجرنسوز نما


برای قیمت گذاری انواع آجرها می توان پارامترهای متعددی را تاثیرگذار دانست که در این بین قیمت آجرنسوزنما با توجه به نوع و رنگ و ابعاد از این عوامل به صورت مستقیم تاثیرپذیر بوده و از جمله تنوع انواع آجر نمانسوز می توان به پلاک ، 10 سوراخه و 5 سوراخه اشاره کرد . بر حسب نوع که در ادامه به بررسی انواع آجرهای نمانسوز خواهیم پرداخت هرکدام دارای کاربردی مخصوص به خود می باشد .

گروه بریکو با داشتن شعبه فعال در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان، آمادگی دارد خدمات خود را در زمینه خرید و فروش این نوع آجر به شما خریداران ارائه دهد. شما می توانید به صورت آنلاین و همچنین حضوری در سراسر کشور از کارخانه خرید کنید.