لودینگ

آجر همواره به عنوان یکی از متریال های اصلی در معماری ایران بوده است و از آجر نما سنتی جهت تزئین نما و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی به شمار می آید. یکی از کاربردهای آجرنماهای سنتی را می توان به استفاده در بازسازی ساختمان های قدیمی و همچنین طراحی ساختمانهای جدید به طرح و الگو سنتی به شمار آورد، که به دلیل بافت سنتی موجب خواهد شد تا حس خوبی را به افراد بازدید کننده از آن نما دهد.

لیست قیمت انواع آجرها نما سنتی و مذهبی در فروشگاه اصفهان

انواع آجرهای نما سنتی و مذهبی


از جمله انواع آجرهای نما سنتی را می توان به آجرنما سنتی لعابدار، سنتی مسجدی و سنتی ماشینی اشاره کرد. باید به این نکته اشاره کرد که این قبیل آجرها با برندهای متنوعی در بازار شناخته شده می باشند که در این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد :


آجرنمای سنتی شاهرخ 


این برند به عنوان یکی از کارخانه های فعال در زمینه تولید آجرنمای سنتی می باشد که در زمینه تولید آجرهای سنتی در ایران فعالیت می کند. از جمله خصوصیات آن می توان به کیفیت، تنوع، رنگ و همچنین استفاده از خاک های درجه 1 اشاره کرد که این مورد موجب شده تا محصولات آن از پایداری و مقاومت بالایی برخوردار گردد. 


آجرنما سنتی اصفهان


در ادامه بررسی این قبیل از آجرها ، برندی که مشتریان زیاد از آن استفاده می کنند کلمه آجرنما سنتی اصفهان می باشد و از خصوصیات بارزی که می توان برای آن به شمار آورد عبارت است از مقاومت و دوام بالا، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی و همچنین عدم شوره زدگی اشاره کرد که از مهمترین پارامترهای تاثیرگذار بر کیفیت نمای ساختمان به مرور زمان می باشند. 

قیمت آجرنمای مذهبی 


برای اینکه به بررسی قیمت خرید و فروش آجرنمای سنتی بپردازیم باید با مشخصات فنی این قبیل از آجرها آشنایی داشته باشیم، اما قبل از ادامه بررسی آن باید این نکته را نیز اشاره کنیم که به این قبیل از آجرها، آجرهای خشتی و یا آجر قدیمی نیز گفته می شود و دلیل این نام گذاری به ظاهر خشتی و بافت سنتی آن بر می گردد که کاملا حس قدیمی را به معماری مورد نظر خواهد بخشید. 

گروه ملکیان در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به فعالیت در زمینه خرید و فروش انواع آجرنما سنتی و مذهبی در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران می پردازد و جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.