• آدرس

    آدرس : اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    ایمیل : info@brickco.ir

فروشگاه آجر نما

عمده فعالیت ایران نیاز در زمینه‌های سنگ ، آجر ، کاشی ، سرامیک ،تجهیزات آشپزخانه و سایر مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان است که صاحبان صنایع ، انبوه سازان و تولید کنندگان متریال‌های مختلف و مصالح ساختمانی میتوانند به راحتی نیاز‌های خود را در این وب سایت یافته یا خدمات و محصولات خود را آگهی نمایند.

تیم مشاوره و تبلیغات مجازی ایران نیاز آماده ارائه هرگونه مشاوره و راهنمایی در خصوص چگونگی تبلیغات در فضای مجازی، بستر سایت ، کانال تلگرام و اینستاگرام ایران نیاز به شما عزیزان میباشند .

سیاست ما این است تا قبل از انتشار هرگونه آگهی در این وب سایت از کیفیت و اصالت محصول در آزمایشگاه‌های تخصصی و قیمت مناسب آن اطمینان حاصل نموده و کارشناسان و ناظران کیفی مجرب در این زمینه نهایت دقت عمل را به خرج داده اند .

استفاده از آجر نما برای طراحی نماهای منحصر به فرد تاثیر فرآوانی دارد. علاوه بر زیبا یی نمای ساختمان باید به دوام و ماندگاری مصالح به کار رفته جهت استفاده در این بخش کاملا تو جه شود که در این فروشگاه آجر نما همواره سعی و تلاش ما بر این بوده تا به معرفی انواع آجرها ی نما بپردازیم که از قابلیت خوبی جهت استفاده در نمای بیرونی ساختمان برخوردار می باشند.

گروه بریکو با دارا بودن دفاتر فعال در شهر اصفهان به ارائه خدمات خود در زمینه راه اندازی فروشگا ه آجر نما در اصفهان پرداخته و هدف این مجموعه به حذف واسطه گری در اصفهان و ارسال محصولات مورد نیاز خریدار با قیمت واقعی است.

یکی از اهداف گروه بریکو ارائه خدمات خود در زمینه فروش محصولاتی از قبیل آجر نما به سایر شهرهای ایرا ن است و تهران به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران به عنوان اولین مقصد این م جموعه انتخاب گردیده و با راه اندازی فروشگاه اجر نما در تهران در تلاش هستیم تا آجر نما را به قیمت کارخانه به خریداران ارائه دهیم.

تماس بگیرید