لودینگ

آجر قزاقی کف فرش 20*20

آجر قزاقی کف فرش 20*20


قیمت : تماس بگیرید

به عنوان یکی از کاربردی‌ترین متریال‌های ساختمانی جهت استفاده در بخش کف سازی ساختمان، استفاده از آجر قزاقی کف فرش 20*20 می باشد. این نوع آجرها به دو صورت دستی و سنتی مورد تولید قرار می‌گیرد و از نظر تنوع رنگ می‌توان به رنگهای پوست پیازی ، نارنجی ، زرد و قرمز اشاره کرد. از حمله دلایلی که موجب شده تا استفده از اجر قزاقی  کف فرش 20x20 فراگیر گردد عبارت اند از عدم وجود ترک و خوردگی بر روی سطح آجر به دلیل داشتن درصد آهک بالا ، دارای کمترین میزان شوره بر روی سطح آن پس از اجرا و همچنین این مدل از آجرها مورد تایید اداره گردشگری ایران می‌باشد که این مورد خود دلیلی بر کارا بودن استفاده از آجرهای قزاقی در این ابعاد است.  از کاربری آن نیز می‌توان به استفاده در مکان‌های سنتی و مذهبی ، رستوران‌ها ، محوطه سازی و سایر اماکن اشاره کرد. برای شاهده سایر محصولات مرتبط به آجر نما قزاقی به صفجه مربوطه مراجعه کنید.

قیمت آجر قزاقی 20*20 کف فرش

از عواملی که به صورت مستقیم بر روی قیمت آجر قزاقی کف فرش 20x20  تاثیر گذار می‌باشند می‌توان به رنگبندی ، ضخامت و همچنین فاصله مکانی از کارخانه اشاره کرد. این گروه به تولید این نوع اجر در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان می‌پردازد و امادگی دارد خدمات خود را به کلیه خریداران در شهرهای تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و در صورت داشتن هر گونه در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید.

این نوع اجرها،قدمت هزارساله در ایران داشته است. از آن در بازسازی و تعمیر ساختمان‌های تاریخی و قدیمی و همچنین جهت ساخت بناهای طراحی شده به سبک سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان آجر قزاقی را به عنوان یکی از پر استفاده‌ترین متریال‌های ساختمانی جهت پوشش کف ساختمان سنتی و قدیمی به شمار آورد. از مزیت‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی و زیبایی منحصر به فرد
 • پوشش هر نوع سلیقه ای بر اساس رنگ
 • مقاومت و دوام بالا در برابر شرایط آب و هوایی
 • ماندگاری بالا از نظر رنگ


 • مرتضی احمدی
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

  بنده ساکن تهران هستم و قصد خرید قزاقی با ابعاد 20*20 را دارم. لطفا قیمت آنرا اعلام نمائید.

 • Admin
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵

  با توجه به نوسانات قیمت،نمی توانیم لیست قیمت را به صورت کتبی ارائه دهیم و شما می‌توانید جهت دریافت قیمت روز محصولات،با ما در تماس باشید.


فرم ارسال نظر