لودینگ

یکی دیگر از انواع آجرهای مورد استفاده به عنوان آجر توکار، آجر زبره می باشد که با اصطلاح هایی چون فشاری و گری نیز در بازار معرفی می شوند. از این آجر در ابتدا برای استفاده در دیواره هایی که وزن بر روی آن ها قرار می گرفت، استفاده می شد اما یکی از مشخصه های بارز آن ها داشتن وزن بالا بود که با توجه به سیاست گذاری های سبک سازی ساختمان موجب شده تا استفاده از آجرهای زبره جهت استفاده در این نوع کاربری کمتر دیده شود، اما این آجر نسبت به سایر آجرهای دیگر از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد.

می توان کاربرد آجر زبره را در استفاده در بخش هایی چون طاق زنی، دیوار و تیغه چینی ساختمان اشاره کرد. همانطور که اشاره شد به این قبیل از آجرها، آجرهای فشاری نیز گفته می شود و عمده تولید این قبیل از آجرها در اصفهان صورت می گیرد و به موازات آن نیز اصطلاح کارخانه اجر فشاری اصفهان به عنوان یکی از کلمات پرجستجو توسط کاربران جهت دریافت قیمت مستقیم این محصول از کارخانه می باشد.

 

انواع آجر زبره

 

قیمت آجر فشاری 

قیمت آجر فشاری از دامنه قیمت یکسانی برخوردار بوده و گروه بریکو واقع در منطقه صنعتی دولت آباد به فروش انواع آجر زبره پرداخته و آمادگی دارد خدمات خود را به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. شما نیز می توانید جهت دریافت قیمت آجر فشاری اصفهان با ما در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال، پرسش خود را در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.