لودینگ

آجر نما نقش برجسته

آجر نما نقش برجسته


قیمت : تماس بگیرید

مواد اولیه ساخت آجر نما نقش برجسته، خاک رس و شیل می‌باشد. یکی از خصوصیات آن وجود حفره بر روی سطح آجر بوده که خود دلیلی است جهت جذب ملات و به موازات چسبندگی را افزایش خواهد داد. از آجرهای نقش برجسته به صورت گسترده در نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می‌شود. این نوع آجر در ابعاد متنوعی تولید می‌گردد که در این بین می‌توان به سایزهای 70*11*230 ، 55*100*215 و 50*100*215 اشاره کرد.

اگر به صورت تیتر وار بخواهیم به خصوصیات آجر نقش برجسته اشاره کنیم عبارت اند از: مقاومت در برابر فشار بالا، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی، مقاومت در برابر ضربه، داشتن رنگ طبیعی، سازگاری با معماری ایرانی و ... اشاره کرد. آجر نقش برجسته علاوه بر این که از ظاهری متفاوت و زیبا برخوردار می‌باشد به همان مقدار نیز از کیفیت و استقامت بالاتری برخوردار می‌باشد که موجب مقاومت، دوام و ماندگاری بالای آن گردیده است.

این گروه واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به تولید و فرآوری این نوع آجر می‌پردازد و آمادگی دارد خدمات خود را به کلیه خریداران در شهرهای اصفهان، تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت آجر نقش برجسته با ما در تماس باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال، پرسش خود را در بخش ارسال نظر برای ما ارسال کنید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.  • علی بیاتی
    ۱۴۰۰/۰۵/۰۷

    برای خرید آجر‌های نقش برجسته به صورت حضوری در اصفهان، به کجا مراجعه کنیم؟

  • Admin
    ۱۴۰۰/۱۱/۰۶

    می توانید به کارخانه‌های منطقه صنعتی دولت آباد مراجعه کنید.


فرم ارسال نظر