لودینگ

آجرنمای زرد از خاک رس حرارت دیده تولید می شود و براساس نسبت حرارت و مصالح به کار رفته در ساخت این نوع آجر از رنگ زرد پر رنگ تا زرد مایل به سفید را تشکیل خواهد داد . کاربرد آجرنمای زرد در نمای بیرون ساختمان بوده و باتوجه به خصوصیات ذاتی که با خود به همراه دارد در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی سازگار و مقاوم می باشد. با توجه به بازه رنگ زرد آن اصولا از آن به صورت یکدست استفاده می گردد و از جمله مکان هایی که از این نوع آجر استفاده کرد، می توان به محوطه ها ، دیواره های باغ و ویلا ، مکان های صنعتی و همچنین فضای داخلی حیاط منازل اشاره کرد . 
در هنگام استفاده از اجرنمای زرد توجه داشته باشید که به هیچ وجه از آن در کف مکان هایی چون معابری استفاده نگردد و دلیل را می توان در درصد جذب آب بالاتر آن دانست ، اما با توجه به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی منجر شده تا در برابر گرما ، سرما و همچنین آلودگی ها دوام از خود نشان دهد و کیفیت خود را حفظ کند . 


قیمت آجرنمای زرد 


پارامترهای متعددی بر روی قیمت آجرنمای زرد تاثیرگذار می باشد که در این بین می توان کیفیت تولید را به عنوان مهمترین پارامتر تاثیرگذار در نظر گرفت و کیفیت این آجر به شرایطی چون مواد اولیه ، نحوه پخت و تولید آن وابسته است . این گروه در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به ارائه خدمات خود در زمینه خرید و فروش انواع آجرنمای زرد پرداخته و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه فعالان صنعت ساختمان در شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد . 
از جمله خصوصیات این نوع آجر که توسط این گروه ارائه می گردد می توان به مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی ، جذب آب استاندارد ، کیفیت بالا ، ماندگاری رنگ ، عدم وجود حفره بر روی سطح و سختی و مقاومت بالای آن اشاره کرد . در پایان باید به این نکته اشاره کرد،این نوع آجر مناسب برای انواع نمای های ساختمانی در ایران بوده و همچنین می توان به قیمت مناسب آن و مطابقت آن با استانداردهای جهانی از نظر کیفیت اشاره کرد. در بخش زیر به ارائه نمونه محصولات این بخش پرداخته ایم.