لودینگ

آجرنما گلبهی از ترکیب شدن خاک شیل ، سنگ شیل و خاک رس تشکیل شده است که این ترکیب منجر خواهد شد تا آجرنما گلبهی پدیدار گردد . از جمله ابعادی که از این نوع آجرنما در کارخانه آجر مورد تولید قرار می گیرد می توان به ابعاد 20*20 ، 8*33 ، 7*31 ، 5.5*22 ، 5*20 ، 40*20 و 65*26 اشاره کرد . 
از جمله مصارف کاربردی آجرنما گلبهی می توان به استفاده در بناهای تاریخی و نمای بیرون ساختمان اشاره کرد . این نوع آجر نسبت به آجرهای دیگر قابل مقایسه بوده که برای نمونه می توان در مقایسه با آجرنسوز نما این نوع آجر را از تنوع رنگ بالاتر و قیمت پایین تری به شمار آورد . این نوع آجر به روش پرسی تولید می گردد و همین امر موجب شده تا بافت مخملی آن در محصول نهایی از بین نرود و به موازات آن می توان مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی را به عنوان مهمترین مشخصه این نوع آجرها در نظر گرفت . 


قیمت آجرنما گلبهی

 
از جمله پارامترهای تاثیرگذار بر روی قیمت آجرنما گلبهی می توان به ابعاد آن اشاره کرد که در ادامه به معرفی تک تک ابعاد موجود این نوع آجر پرداخته و این گروه در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به خرید و فروش انواع آجرنما گلبهی پرداخته و آمادگی دارد تا خدمات خود را به کلیه فعالان صنعت ساخت و ساز در شهرهای تهران ، شیراز و سایر شهرهای ایران ارائه دهد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .