لودینگ

آجرنما نسوز پلاک آنتیک

آجرنما نسوز پلاک آنتیک


قیمت : تماس بگیرید

یکی دیگر از انواع تولیدات پلاک از شاخه آجر نما نسوز می‌توان به آجر نما نسوز پلاک آنتیک اشاره کرد که تا حدودی از سنگ‌های طبیعی برگرفته شده و به همین دلیل به عنوان یکی از آجرهای طبیعی به شمار می‌آید و از آجرنسوز نما پلاک آنتیک جهت طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین نمای بیرون به کار می‌رود. همین مورد موجب شده تا به این قبیل از آجرها، آجر دکوراتیو نیز گفته می‌شود . 
از موارد کاربردی دکوراسیون داخلی، پشت در، دیوار پشت شومینه و همچنین در طراحی باغ و ویلا نیز به کار گرفته می‌شود. این نوع آجر در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان مورد تولید و فرآوری قرار می‌گیرد و شما می‌توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع آجر نسوز نما پلاک آنتیک با ما در تماس باشید . 
   • محمد حیدری
    ۱۳۹۹/۰۳/۳۱

    مدتی است که به دنبال آجر آنتیک برای بخش داخلی ساختمان خود هستم و یکی از دوستان بنده مدل نسوز آن را پیشنهاد داد و با جستجویی که انجام دادم با وب سایت شما اشنا شدم. به چه صورتی می‌توان محصول مورد نظر را از شما خریداری نمود؟لطفا بنده را راهنمایی کنید.

  • Admin
    ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

    جهت خرید محصولات ما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم،با بخش فروش ما تماس حاصل نمائید و کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.


فرم ارسال نظر