لودینگ

آجرنسوز نما پلاک رندوم انگلیسی

آجرنسوز نما پلاک رندوم انگلیسی


قیمت : تماس بگیرید

این نوع آجر نسوز در نمای داخل و بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد . آجرنسوز نما پلاک رندوم انگلیسی دارای خصوصیات زیر می‌باشد که به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. از جذب آب پایین برخوردار بوده و در برابر انواع شرایط آب و هوایی سازگاری دارد. از دیگر مشخصه‌های آن می‌توان به مقاوم بودن در برابر آتش سوزی و همچنین اشعه uv اشاره کرد که این مورد موجب شده تا تغییر رنگ ندهد.  همچنین از آن به نوعی به عنوان عایق نیز یادآوری کرد .

از دیگر مشخصه پلاک آجر نما نسوز انگلیسی می‌توان به تنوع بالای رنگ آن اشاره کرد که از مدل‌های قرمز تیره که تا حدودی به رنگ قهوه ای شباهت داشته و رنگ‌های قرمز میانه و نارنجی که به عنوان رنگ‌های خاص به شمار می‌آیند و همچنین رنگ‌های مایل به زرد و قرمز روشن می‌توان اشاره کرد. از دیگر خصوصیات این پلاک انگلیسی می‌توان وجود دانه‌های ریز و درشتی اشاره کرد که بر روی سطح پلاک قرار گرفته و در بخش زیر با انواع کدهای آن آشنا خواهید شد.
شما می‌توانید جهت دریافت قیمت پلاک آجرنما نسوز رندوم انگلیسی و خرید و فروش آن در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان و شهرهای تهران و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.  • محمدرضا ضیائی
    ۱۳۹۹/۰۵/۱۸

    سلام نیاز به آجر نسوز طرح انگلیسی با ابعاد 200*55 و ال 200*100*55 داریم آیا جزو محصولات شما است؟ با تشکر ضیائی

  • Admin
    ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

    تمام ابعاد تولیدی را در وب سایت قرار نداده ایم و شما می‌توانید جهت دریافت لیست ابعاد،با بخش فروش تماس حاصل نمائید.


فرم ارسال نظر