• آدرس

    اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    info@brickco.ir

آجر اصفهان

آجر اصفهان

سهیلا پناهی

قصد دارم برای نمای ساختمان مسکونی خود از آجر استفاده کنم و مدتی است که در حال تحقیق کردن در رابطه با بهترین برندهای بازار هستم و اکثریت معماران به بنده برند اصفهان را معرفی کرده اند.با جستجویی که انجام دادم متاسفانه اطلاعات مناسبی کسب نکردم و از شما در خواست دارم در صورت امکان بنده را در این زمینه راهنمایی کنید.

محمد حیدری

بنده در شهرستان قرار دارم و قصد دارم برای دیوار چینی ساختمان خود از متریال آجر استفاده کنم.به پیشنهاد یکی از دوستانم قصد دارم به صورت مستقیم از کارخانه اجر اصفهان ،مصالح ساختمانی مورد نیاز خودم را تهیه کنم. در صورت امکان لیستی از نمونه محصولات خود به همراه آدرس کارخانه را برای بنده ارسال کنید تا جهت خرید به مجموعه شما مراجعه کنیم.

Admin

همانطور که اشاره کردید،اکثریت کارخانه تولید آجر در اصفهان واقع شده و به همین دلیل می‌توان این استان را به عنوان قطب تولید آجر در ایران نام برد.لطفا برای ما نوع آجر مورد نظر خود را ارسال کنید تا اطلاعات بیشتر توسط کارشناسان ما برای شما ارسال گردد.

Admin

باید به این نکته اشاره کرد که هر کارخانه اجر اصفهان تنها توانایی تولید چند مدل آجر را داشته و در صورت امکان نوع آجری که نیاز دارید را برای ما ارسال کنید تا بدین وسیله بتوانیم راهنمایی کاملتری برای شما داشته باشیم.

محمد فتاح

سلام برای خرید آجر به یک از انبارهای شهرمان مراجعه کردم و آنها به بنده اعلام کردن که اگر به کارخانه اجر در اصفهان به صورت حضوری بروم،آنها به ما مشتری خرد محصولی نمی‌فروشند.آیا این گفته‌ها صحت دارد ؟

Admin

خیر . شما برای هرمتراژی که نیاز دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بدین صورت به صورت مستقیم اجر مورد نیاز خود را از کارخانه اصفهان تهیه کنید.

فرم ارسال نظر

تماس بگیرید