• آدرس

    اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    info@brickco.ir

آجر اصفهان

آجر اصفهان

سهیلا پناهی

قصد دارم برای نمای ساختمان مسکونی خود از آجر استفاده کنم و مدتی است که در حال تحقیق کردن در رابطه با بهترین برندهای بازار هستم و اکثریت معماران به بنده برند اصفهان را معرفی کرده اند.با جستجویی که انجام دادم متاسفانه اطلاعات مناسبی کسب نکردم و از شما در خواست دارم در صورت امکان بنده را در این زمینه راهنمایی کنید.

محمد حیدری

بنده در شهرستان قرار دارم و قصد دارم برای دیوار چینی ساختمان خود از متریال آجر استفاده کنم.به پیشنهاد یکی از دوستانم قصد دارم به صورت مستقیم از کارخانه اجر اصفهان ،مصالح ساختمانی مورد نیاز خودم را تهیه کنم. در صورت امکان لیستی از نمونه محصولات خود به همراه آدرس کارخانه را برای بنده ارسال کنید تا جهت خرید به مجموعه شما مراجعه کنیم.

Admin

همانطور که اشاره کردید،اکثریت کارخانه تولید آجر در اصفهان واقع شده و به همین دلیل می‌توان این استان را به عنوان قطب تولید آجر در ایران نام برد.لطفا برای ما نوع آجر مورد نظر خود را ارسال کنید تا اطلاعات بیشتر توسط کارشناسان ما برای شما ارسال گردد.

Admin

باید به این نکته اشاره کرد که هر کارخانه اجر اصفهان تنها توانایی تولید چند مدل آجر را داشته و در صورت امکان نوع آجری که نیاز دارید را برای ما ارسال کنید تا بدین وسیله بتوانیم راهنمایی کاملتری برای شما داشته باشیم.

محمد فتاح

سلام برای خرید آجر به یک از انبارهای شهرمان مراجعه کردم و آنها به بنده اعلام کردن که اگر به کارخانه اجر در اصفهان به صورت حضوری بروم،آنها به ما مشتری خرد محصولی نمی‌فروشند.آیا این گفته‌ها صحت دارد ؟

Admin

خیر . شما برای هرمتراژی که نیاز دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بدین صورت به صورت مستقیم اجر مورد نیاز خود را از کارخانه اصفهان تهیه کنید.

مهدی عزیزی

عمده فعالیت من در شهر اهواز هست و در چند ساختمانی که در سال گذشته ساختم از نمای ترکیبی سنگ و اجر استفاده کردم و نسبتا از بازخورد قابل قبولی برخوردار شد و از این طریق توانستیم در هزینه نما برای کارفرما صرفه جویی کنیم. امسال قصد دارم آجر را نیز همانند سنگ به صورت مستقیم از اصفهان تهیه کنم.آیا این امکان وجود دارد؟

Admin

بله این امکان وجود دارد که به صورت مستقیم به تهیه آجر مورد نظر خود از کارخانه اقدام کنید.

سامانی

به غیر از اجر نسوز آیا شما اجر زبره نیز کار می‌کنید. برای بعد از عید فطر قصد دارم به اصفهان بیایم تا اجر مورد نیاز خودم را از آنجا خرید کنم. در صورتی که شما محصولات کاملی دارید،اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال کنید.

Admin

عمده فعالیت ما بر روی اجرهای نسوز است اما این مدل آجر نیز به آسانی برای شما قابل تهیه است. از شما دعوت می‌کنیم تا از مجموعه ما بازدید داشته باشید. اطلاعات تماس نیز به همراه کاتالوگ محصولات برای شما ارسال گردید.

محسن ملک زاده

من مدتی است که به صادرات مصالح ساختمانی به کشور قطر مشغول هستم و در این بار ارسالی قصد دارم چندین نمونه آجر نیز به این کشور ارسال کنم. چگونه می‌توانم محصولات شما را به عنوان نمونه در شهر اصفهان تهیه کنم؟

Admin

آقای مظاهری دفتر ما در منطقه صنعتی دولت آباد قرار دارد و شما می‌توانید به دفتر ما مراجعه و نمونه آجر مورد نظر خود را دریافت کنید.

فرم ارسال نظر

تماس بگیرید