• آدرس

    اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    info@brickco.ir

آجر اصفهان

ورود به سایت

اصفهان را می توان به عنوان قطب اصلی آجر در ایران به شمار آورد و عمده خرید و فروش آن نیز در این استان صورت گرفته و به سراسر ایران ارسال می گردد . خرید و فروش آجر اصفهان به دلیل وجود کارخانجات تولید اجر به صورت گسترده در کارخانه صورت می گیرد و مصرف کننده به صورت مستقیم می تواند آجر مورد نیاز خود را از تولید کننده تهیه کند.عمده کاربری آجر علاوه بر دیوار چینی ، کرسی سازی ، کف سازی و کف پوشی ، استفاده از آن در نمای ساختمان می باشد و همواره در انتخاب آن باید نهایت دقت را از نظر کیفیت و ظاهر آن محصول داشته باشید. این انتخاب نیازمند مهارت و تخصص بالایی است و شما می توانید قبل از خرید ، از مشاوره کارشناسان ما جهت خریدی مطمئن استفاده کنید.

در اصفهان علاوه بر دفاتر و نمایندگی های فروش آجر که در زمینه خرید و فروش به فعالیت می پردازند ، کارخانه اجر اصفهان نیز به فعالیت در این زمینه پرداخته و علاوه بر تولید به فروش محصولات خود بدون واسطه به مصرف کنندگان می پردازد.

شهر دولت آباد در همسایگی شهر اصفهان واقع شده و به عنوان یکی از صنعتی تری ن شهرهای این استان به شمار می آید . شهر دولت آباد به عنوان قطب اصلی آجر در اصفهان به شمار می آید و به همین دلیل آجر را به عنوان اجر اصفهان دولت آباد نیز معرفی می کنند.

قیمت گذاری آجر به پارامترهای متعددی بستگی دارد و به همین روال قیمت آجر در اصفهان نی ز به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می توان به نوع ، رنگ و سایز آن اشاره کرد . از جمله انواع آجر می توان به آجر نما نسوز ، آجر سفال ، آجر قزاقی و ... اشاره کرد که هر کدام دارای خصوصیات خاص خود می باشد و بر اساس ویژگی ها کاربری خاص خود را دارند

آخرین مقالات

تماس بگیرید