لودینگ

آجر فشاری بروجرد

آجر فشاری بروجردآجرهای فشاری از قدیمی‌ترین نوع آجربه شمار می‌آیند که در ساخت و ساز از آنها مورد استفاده قرار می‌گرفته است. یکی از برندهای مطرح، آجر فشاری بروجرد است که بسیاری از کاربران به جستجو این نوع برند می‌پردازند. البته باید به این نکته اشاره کرد که طبق تحقیقاتی که کارشناسان بریکو از این موضوع به عمل آورده اند متوجه تفاوت و نکته خاصی نشده و می‌توان علت را در جستجو کلماتی مانند قیمت آجر فشاری در بروجرد و یا کارخانه آجر زبره در بروجرد جستجو کرد.

باید این جمله را مجدد تکرار کرد که اجرهای فشاری قابلیت استفاده در دیوارهای باربر را داشته اما به دلیل داشتن وزن بالا موجب شده تا استفاده از ان‌ها کاهش یابد. گروه بریکو آمادگی دارد تا در زمینه دریافت اطلاع ازفروش و قیمت آجر زبره به شما خریداران ، خدمات خود را ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

در انتها غیر مرتبط نیست تا به چگونگی محاسبه تعداد آجر فشاری مورد نیاز برای یک دیوار از ساختمان بپردازیم، زیرا بسیاری از مشتریانی که از بروجرد با ما تماس می‌گیرند، اکثریت در این بخش دچار مشکل می‌شوند. اصل اساسی که بسیاری از مشتریان در محاسبه آن اشتباه می‌کنند، عدم توجه به ضخامت دیوار است. برای مثال با یک محاسبه سرانگشتی  تنها ارتفاع و عرض را در نظر گرفته و با محاسبه ای که صورت می‌گیرد به 3 ردیف بودن اجرهای فشاری برای آن بخش توجه ای نداشته و منجر به محاسبه 1/3 خواهد گردید.فرم ارسال نظر