لودینگ

آجر نسوز شیراز


قیمت : تماس بگیرید

در ادامه بررسی خرید و فروش آجرهای نسوز در شهرستان ها، در این بخش قصد داریم به بررسی آجر نسوز در شیراز بپردازیم. شیراز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شهرهای ایران به شمار می‌آید و در مرکز استان فارس واقع شده است. با توجه به منابع متعدد، تاریخچه این شهر را به 6500 سال پیش مرتبط می‌دانند و بارها در این سال‌ها به عنوان پایتخت ایران انتخاب گردیده است. 

این شهر از آثار تاریخی بی شماری برخوردار می‌باشد و همین مورد موجب شده تا هر ساله توریست‌های زیادی از داخل و خارج کشور به این شهر مراجعه کنند و همین مورد موجب شده تا صنعت توریست به عنوان یکی از صنعت‌های اول این شهر به شمار آید و به موازات آن با تراکم جمعیت در این شهر، نیاز به مسکن نیز افزایش یافته که به مراتب صنعت ساختمان سازی نیز در این سال‌ها از رونق بالایی برخوردار می‌باشد. یکی از مصالح پرکاربرد در طراحی‌های داخلی و نمای بیرونی ساختمان در شیراز استفاده از اجر نسوز می‌باشد که به همین دلیل به بررسی اصطلاح اجر نسوز شیراز می‌پردازیم.جهت دریافت قیمت آجرنما نسوز با به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

دلایل متعددی موجب شده تا از اجر نسوز به عنوان یکی گزینه‌های اصلی جهت استفاده در ساختمان مطرح گردد و با توجه به در نظر گرفتن پارامترهایی چون پایداری و استقامت، میتوان به بافت سنتی که با خود به همراه دارد نیز اشاره کرد. اگر شما نیز قصد دارید تا آجر نسوز در شیراز را تهیه کنید، این مورد از طریق خرید در انبارها و مراکز خرید وفروش اجر نسوز در شیراز صورت می‌گیرد.

قیمت آجر نسوز در شیراز 

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، عوامل متعددی بر قیمت اجر نسوز در شیراز تاثیر گذار می‌باشد که علاوه بر ابعاد، نوع و رنگ می‌توان به فاصله مکانی شیراز تا اصفهان نیز اشاره کرد که تا حدودی بر قیمت آن تاثیر گذار می‌باشد. اگر شما به دنبال خرید اجر نسوز در شیراز هستید می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. از انواع اجرهای نسوزی که در این شهر مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به انگلیسی، شاموتی و رنگ‌های قرمز، سفید، قهوه ای و... اشاره کرد که هر کدام به صورت جزئی‌تر در بخش مربوطه شرح داده شده است. 

همانطور که در بخش‌های قبلی نیز اشاره کردیم، استفاده از این متریال ساختمانی در نمای بیرون ساختمان و نمای داخلی ساختمان از کاربری بالایی برخوردار بوده و با توجه به خاصیت عایق حرارتی و همچنین مقاومت و دوام بالا در برابر حرارت، موجب شده تا از ان در بخش کوره و همچنین شومینه مورد استفاده قرار گیرد. 

این آجر تنوع رنگ، اندازه و طرح بیشتری دارد در برابر عوامل محیطی، ضربات فیزیکی و عوامل شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و همچنین باعث عایق شدن ساختمان در برابر سرما و گرما می‌شودآ. جرنما نسوز در برابر سایش و فرسایش مقاوم بوده و سازگاری بسیار بالایی با محیط زیست دارد و به دلیل مزیت هایی که دارد مورد توجه قرار گرفته و خرید و فروش آن بسیار بالا و مقرون به صرفه است.  مقاومت بالا به دماهای بسیار بالا تا 1200 درجه سانتی گراد از ویژگی‌های مطلوب این آجر نما می‌باشد که باعث کاربرد گسترده‌ی این آجر در صنعت و ساختمان شده است.تمامی این علل خود موجب شده تا استفاده از آن در شیراز از تقاضای بالایی برخوردار باشد.



فرم ارسال نظر