لودینگ

آجر نسوز شهرکرد


قیمت : تماس بگیرید

 در این محتوا قصد داریم به صورت تخصصی به بررسی آجر نسوز در شهرکرد بپردازیم. آجر نسوز به دلیل سازگاری با شرایط جوبی این منطقه، از جایگاه ویژه ای برخوردار است و همین موضوع موجب شد تا در یک محتوا به صورت جداگانه به بررسی کاربری آن در این شهر بپردازیم. شهرستان شهرکرد در مرکز استان چهار و محال بختیاری واقع گردیده و از نظر شرایط آب و هوایی به عنوان شهرهای سردسیری ایران به شمار می‌آید . از نظر موقعیت جغرافیایی نیز در همسایگی استان اصفهان واقع گردیده است.

مردمان این شهرستان بیشتر به صنعت‌های دامداری و کشاورزی مشغول می‌باشند و از نظر تراکم جمعیت نسبت به سایر شهرستان‌های این استان از تراکم بالاتری برخوردار می‌باشد. ساخت و ساز در این شهرستان به نسب در این سال‌ها از رشد بالایی برخوردار می‌باشد و اکثریت طراحان و معماران در این شهرستان تمایل به استفاده از اجرهای نسوز جهت پوشش نمای داخلی و بیرونی طراحی شده دارند که همین مورد موجب شده تا تقاضا جهت خرید آجر نسوز شهرکرد از رشد بالایی برخوردار باشد. از جمله انواع آجر نسوز در شهرکرد که مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به اجرهای نسوز شاموتی ، آنتیک ، قرمز و انگلیسی اشاره کرد . 

قیمت آجر نسوز در شهرکرد 

عوامل متعددی بر روی  قیمت آجر نسوز در شهرکرد تاثیر گذار می‌باشند که در این بین می‌توان به تنوع نوع و ابعاد آن اشاره کرد. در بخش‌های قبلی فاصله مکانی از استان اصفهان را برای سایر شهرهای ایران تاثیر گذار دانستیم ، حال با توجه به نزدیکی شهرکرد به اصفهان می‌توان تاثیر این پارامتر را بر روی قیمت اجر نسوز در شهرکرد ناچیز دانست. این گروه امادگی دارد تا خدمات خود را در زمینه مشاوره خرید وفورش اجر نسوز در شهرکرد به تمامی فعالان صنعت ساخت وساز در این شهرستان ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.فرم ارسال نظر