لودینگ

آجر نسوز زاهدان


قیمت : تماس بگیرید

شهر زاهدان به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران در مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع گردیده  و شهر زاهدان از سمت شما در نزدیکی شهر زابل و همچنین از شرق در همسایگی کشورهای افغانستان و پاکستان واقع گردیده است. از ظرایط آب و هوایی این شهر در  بیشتر روزهای سال گرم و خشک می باشد . با توجه به موقعیت مرزیی آن به عنوان یکی از شهرهای استارتژیک در ایران به شمار می آید .در این سالها با تراکم جمعیت در این شهر موجب شده تا به نسبت ساخت و ساز در این شهر از رشد بالایی برخوردار بوده و یکی مصالح کاربردی جهت استفاده در نمای بیرون ساختمان در این شهر می توان به انواع اجرهای نسوز اشاره کرد. 

آجر نسوز در اهواز را می توان به صورت عمده از مراکز خرید و فروش در این شهر تهیه کرد و این مجموعه آمادگی دارد تا محصولات تولیدی خود را بدون واسطه در اختیار خریداران آجر نسوز در اهواز قرر دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

قیمت آجر نسوز در اهواز به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می توان ابعاد و نوع آجر نسوز را به عنوان مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تمام شده آن دانست.  طراحی داخلی ئ استفاده از آجر های نسوز ، این روزهای به صورت چشمگیری در معماری داخلی و همچنین نمای بیرون ساختمان در اهواز دیده می شود و از جمله رنگ های پرکاربرد در این بخش می توان به رنگ های قرمز و سفید اشاره کرد  . از ویژگی های بارزی که موجب شده تا استفاده از آجر نسوز اهواز از محبوبیت بالایی برخوردار گردد می توان به مقاومت بالا و جذب پایین آب  ، عایق در برابر شرابیط آب و هوایی و همچنین با توجه به این که آجر های نسوز با دریافت حرارت بالا  تولید می شوند ، همین امر موجب شده تا از آجرهای نسوز به عنوان گزینه اصلی با توجه به گرم بودن شهر زاهدان ، اشاره کرد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اجر نسوز اهواز با ما در تماس باشید فرم ارسال نظر