لودینگ

آجر نما در یزددر ادامه معرفی و بررسی آجرهای نما در شهرهای ایران، در این بخش قصد داریم به بررسی آجرنما در یزد بپردازیم. شهر یزد در مرکزیت ایران واقع گردیده و از نظر موقعیت جغرافیایی در بین رشته کوه های شیرکوه قرار رگرفته است. شهر یزد در قلات مرکزی ایران واقع شده و به عنوان یکی از شهرهای تاریخی ایران به شمار می آید که هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده و همین مورد موجب گردیده تا اجرنما به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در ساختمان های یزد مطرح باشد.

فروش آجرنما در یزد بیشتر از طریق واسطه صورت می گیرد اما می توان به تعداد اندکی کارخانه اجر نیز در استان اشاره کرد که در این بین می توان به کارخانه آجر سفال ملک یزد اشاره ای داشت. شهرستان یزد در دره ای خشک و پهاور بین کوه های شیرکوه و خرانق واقع شده و این شهرستان از سوی شمال به شهرستان های میبد و اردکان و از باختر به اصفهان و از جنوب نیز به تفت ، ابرکوه و مهریز محدود می شود.

در یزد صنایع بزرگی مانند نساجی فرش، نساجی پارچه های طرح دار، فولاد ومعادن آهن ، معادن زغال سنگ و معادن سنگ ، کارخانجات کاشی ، کارخانه های کابل وفیبر نوری و .... واقع شده و همین مورد موجب گردیده این شهر از تراکم جمعیت به نسبت بالایی برخوردار باشد  و خود دلیلی بر رشد صنعت ساخت و ساز در این شهر است و همانطور که در ابتدا اشاره کردیم جهت حفظ نمای باستانی شهر و جهت طراحی نمای بیرون ساختمان به استفاده از انواع آجرنما در یزد پرداخته می شود.

گروه بریکو به عنوان یکی از گروه های فعال در زمینه تولید آجر در نظر دارد تا محصولات خود را بدون واسطه در اختیار خریداران آجر در این شهر قرار دهد و شما می توانید جهت دریافت قیمت آجر نما در یزد با ما در تماس باشید.فرم ارسال نظر