لودینگ

آجر نما در مشهددر این بخش قصد داریم به بررسی آجر نما در مشهد بپردازیم. مشهد به عنوان یکی از کلان شهر‌های ایران که در شمال شرقی قرار گرفته و به عنوان مرکزیت استان خراسان مرکزی معرفی می‌شود. این شهر به واسطه وجود حرم علی بن موسی الرضا، سالانه پذیرای بیش از 27 میلیون زائر از داخل و خارج کشور است و این مورد موجب گردیده تا سال به سال بر تعداد مهمانسراها و هتل‌های این شهر افزوده شود. همچنین با توجه به ماهیت صنعتی و مذهبی که برای این شهر مطرح کردیم موجب شده تا تراکم جمعیت در این شهر به نسبت رشد یافته و به موازات آن نیز رشد صنعت ساخت وساز را با خود به همراه داشته است.

آجر نما در مشهد به عنوان یکی از متریال‌های پراستفاده در ساختمان‌های این شهر بودده و از انواع آجر‌ها می‌توان به آجر سنتی ، آجر سفال و آجر گری اشاره کرد. خریدوفروش آجر در مشهد هم از طریق واسطه و هم از طریق تعداد کارخانه ای که در این شهر قرار دارد صورت می‌گیرد و آجر فروشی در مشهد را می‌توان به عنوان یکی از پرجستجوترین کلمات عنوان کرد. همانطور که اشاره کردیم تعدادی کارخانه آجر در مشهد قرار دارد که ما در بخش‌های بعدی سعی خواهیم کرد به معرفی آن‌ها نیز بپردازیم.

استفاده از آجر همواره مورد نظر معماران و طراحان ساختمان بوده و در زمان‌های گذشته نیز آجرهای سنتی جهت طراحی نماها و بخش‌های مختلف منازل استفاده می‌گردیده است. شما می‌توانید جهت دریافت قیمت روز آجر در مشهد با ما در تماس باشید و هدف ما خرید آجر به صورت مستقیم و بدون واسطه از گروه بریکو است که در زمینه تولید آجر به صورت تخصصی فعالیت می‌کند.فرم ارسال نظر