لودینگ

مرکز فروش آجر نسوز در تهران

  • مرکز فروش آجر نسوز در تهران

یکی از بزرگترین مراکر فروش آجر نسوز افتتاح گردید. وب سایت بریکو سعی داشته تا به صورت آنلاین به عنوان یک مرکز فروش آجر نسوز در تهران به ارائه خدمات خود بپردازد، تا شهروندان تهران از مزایای این وب سایت استفاده و به صورت مستقیم از محصولات تولیدی ما در استان اصفهان، بهره مند گردند.

همواره هدف ما بر آن بوده تا با حذف واسطه به کاهش قیمت آجر نسوز کمک شایانی داشته باشیم و علاوه بر آن سعی کرده ایم تا با ارائه تنوع بی نظیر از تمامی آنچه در تولیدی‌های آجر نسوز ارائه می‌گردد را در معرض دید کاربران خود قرار دهیم. مرکز فروش آجر نسوز در تهران همواره به عنوان یک چالش اساسی برای بسیاری از خریداران این متریال مطرح بوده و هدف آن‌ها فراهم کردن جنسی با کیفیت و قیمت مناسب می‌باشد. همواره سعی ما نیز بر این بوده تا به ارائه تصاویر از نمونه کارهای صورت گرفته از انواع آجر‌های نسوز به مشتریان خود این امکان را دهیم تا با انتخابی هموشمندانه، به زیبایی نمای ساختمان خود جلوه ویژه ای بخشند.

خرید انواع آجر نسوز در تهران

مرکز فروش آجر نسوز  تهران

شما نیز می‌توانید جهت خرید انواع آجرهای نسوزی که در وب سایت قرار گرفته است، با کارشناسان ما تماس گرفته و از آخرین قیمت آن با خبر گردید. همچنین از مشاوره قبل از خرید مشاوران ما استفاده کنید. اگر شما قصد خرید آجر دارید، کافی است با بریکو تماس گرفته. کارشناسان بریکو در اسرع وقت با نمونه تصاویر محصولات و همچنین کاتالوگ محصولات خود به شما این امکان را خواهند بخشید تا با دیدی باز از بین تنوع محصولات به انتخاب خود بپردازید. سعی کرده ایم تا محصولات خود را با سلیقه شما همگام سازیم. سازندگان و معماران برای دکوراسیون نمای ساختمان آجر نسوز را از کجا بخرند؟ آیا در بازار بورس، فروشگاه هایی هست تا از آن‌ها آجر نسوز را خریداری کرد؟

آجر نسوز در تهران


نکاتی برای خرید آجر نسوز درتهران


خریداران برای انتخاب مناسب‌ترین آجر نسوز در بازار به نکات زیر باید توجه داشته باشند:

  • استاندارد میزان جذب آب در آجر مابین 6 تا 18، درحالی که در آجر نسوز میزان جذب آب کمتر از 2 درصد باید باشد.
  • عدم پیچیدگی تحدب و تقعر آجر نسوز 
  •  تلورانس ابعاد ( کوچک‌ترین سایز و بزرگ‌ترین سایز استاندارد)
  •  نمک‌های محلول در آجر از 6 درصد بیشتر نباشد که در آجر نسوز کمتر از 1درصد باید باشد.
  • برای تست نمک محلول خریداران ، معماران و سازندگان می‌توانند برای نمونه آجر نسوزی را به صورت عمودی داخل ظرف آب شیرینی قرار دهند به صور تیکه نصف آن داخل آب و نصف دیگر آن بیرون باشد،درصورتی که پس از گذشت یک هفته در نیمه بیرونی آجر نسوز از ظرف آب رگه‌های شوره ای دیده نشود که آزمایش برای تعیین و بدست آوردن آجر نسوز باکیفیت می‌باشد.
  •  عدم وجود لب پریدگی 
  • مقاوم در برابر یخ زدگی و شرایط جوی رطوبت بالا و دمای بالا 
  • ترک خوردگی از فاصله 1متری در زاویه 45 درجه در آجر نسوز دیده نشود.

 برای تست رنگ طبیعی آجر نسوز، یک آجر نسوز را شکسته،اگر رنگ داخل آجر نسوز با بیرون آن یکی بود درنتیجه رنگ آجر نسوز کیفیت بالا و ماندگاری بادوامی دارد در غیر این صورت  از رنگ دانه‌های شیمیایی برای رنگ آجرهای نسوز استفاده شده است که در برابر اشعه آفتاب و رطوبت و گرمای بالا از دوام و ماندگاری کمی برخوردار است.
در تمامی دنیا و در سراسر ایران در استان‌ها برای سهولت خرید و مقایسه قیمت‌ها و کیفیت کالاها و مصالح بورس هایی در نظر گرفته می‌شود. متأسفانه در حال حاضر برای خرید آجر نسوز بورس و فروشگاه ای متمرکز وجود ندارد. از همین رو بهترین راه برای تهیه آجر نسوز مراجعه به دفاتر نمایندگی کارخانه‌های تولیدکننده آجر نسوز و یا تلفن زدن مستقیم به خود کارخانه‌ها هست.


فرم ارسال نظر