لودینگ

چرا باید از آجر نسوز در نما ساختمان استفاده کرد>

  • چرا باید از آجر نسوز در نما ساختمان استفاده کرد>

خصوصیاتی که موجب شده تا آجرهای نسوز یک انتخاب مناسب برای استفاده در فضای نما بیرونی و فضاهای داخلی ساختمان باشد کاملا مشخص است و بسیاری از این خصوصیات موجب دشه که آجرهای نسوز یک انتخاب مناسب برای استفاده در طراحی داخلی ساختمان نیز باشد.

آجرهای نسوز از دوام بالایی برخوردار هساند و نگهداری آنها نیز آسان است. می‌توان از آنها در مناطق سرد سیری و گرمسیری نیز استفاده کرد، بدون اینکه فرسودگی و مشکلات دیگر برای نما پیش آید و از دیگر خصوصیات غیر قابل انکار، استفاده از سبک‌های جدید و خلاقانه طراحی نما است که با استفاده از این مدل آجرها به آسانی قابل پیاده سازی است. استفاده از این مدل آجرها در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی، انتخاب‌های زیبای فرآوانی در اختیار شما قرار داده است.

نکات اصلی در هنگام انتخاب آجر نسوز 

زمانی که تصمیم به انتخاب این متریال گرفتید، لازم است به یک سری پارامتر توجه داشته باشید. در مرحله نخست سعی کنید از محصولات کارخانه‌های اصفهان که عمدتا با نام تجاری آجر نسوز اصفهان معرفی می‌شوند، استفاده کنید. سایر نکات عبارت اند از:

  • ابعاد و اندازه آجر نسوز
  • طرح‌های موجود
  • تنوع رنگ
  • تنوع مدل
  • متراژ مورد نیاز

کلام آخر

آجرهای نسوز از نظر نگهداری و ماندگاری در مدت عمر خود یکی از بهترین متریال‌ها جهت پوشش نما ساختمان می‌باشند. این متریال را می‌توان به عنوان رقیب اصلی سنگ‌های ساختمانی معرفی کرد که البته از هر دو متریال به صورت ترکیبی در نما استفاده می‌شود.

شناخت تنوع آجرهای نسوز از نظر ابعاد، مدل و رنگ به شما کمک خواهد کرد تا با دیدی باز به انتخاب صحیح دست یابید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید، با ما در تماس باشید.

 


فرم ارسال نظر