• آدرس

    اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    info@brickco.ir

آجر نسوز برای شومینه

آجر نسوز برای شومینه
آجر نسوز شومینه
آجر نسوز برای شومینه
قیمت آجر نسوز شومینه
اجر نسوز در شومینه

الهام امیری

ممنون بابت مطالبی که در مورد کاربری اجر نسوز در شومینه نوشتید. من مازندارن هستم و نیاز دارم به این که برای شومینه ویلا از اجر نسوز استفاده کنیم. می‌خواستم بدونم شما مازندران هم نمایندگی دارید ؟

سهیلا

سلام ما چندسالیه که برا شومینه از این اجر‌ها استفاده کردیم. الان رگ اولیه خودش را از دست داده. ایا راه حلی دارید که به رنگ اوش برگرده. یکی میگه اجرنسوز شومینه را رنگ کنید و یکی هم میگه مجدد اجرها را کار کنید و یکی هم میگه امکان تمیز کردن اجرها وجود داره

مدیر سایت

در پاسخ به سوال سهیلا: بله پاسخ دوم درست است و امکان تمیز کردن رنگ ان وجود دارد و همچنین بهتر است به مراکز فروش آن در شهر خود مراجعه کنید و از مواد طراحی شده مختص آن استفاده کنید.

مدیر سایت

در پاسخ به الهام: متاسفانه خیر ما در مازندران نمایندگی نداریم. شما می‌توانید از بخش تماس با ما و یا ثبت سفارش درخواست خرید آجر نسوز را برای شومینه برای ما ارسال کنید تا بخش فروش با شما تماس بگیرد.

آرین پاشا

با سلام بنده در حال ساختن یک خانه ویلایی در یکی از مناطق شهرکرد هستم. طراحی داخلی ساختمان به گونه ای است که در بخشی از سالن شومینه طراحی شده و همچنین برای آلاچیقی که در فضای بیرون ساختمان قرار داده ایم نیز نیاز به شومینه دارد. مدتی است به دنبال آجر شومینه هستم و سوالی که برای من پیش امده آیا آجر در برابر حرارت از خود مقاومت نشان می‌دهدو برای مثال بعد از مدتی رنگ و ظاهر خودش را از دست نمی‌دهد؟ ممنون می‌شوم اگر پاسخ بنده را بدهید.

Admin

در پاسخ به سوال شما باید به چندین صورت جواب داد. اول اینکه هر آنچه دست ساز بشر باشد قابلیت ثابت بودن از نظر رنگ و کیفیت را به مرور زمان نخواهد داشت. ولی در مورد آجرهای نسوز مورد استفاده برای شومینه ، با توجه به شیوه تولید این نوع اجرها ، آن‌ها در برابر حرارت کاملا از استقامت خوبی برخوردار می‌باشند و اما در مورد رنگ نیز به مرور زمان شما انتظار همان رنگ اولیه را نداشته باشید ولی قابلیت بازگشت به روزهای ابتدایی را دارد.

حمیدرضا

سلام آیا از اجر‌های شومینه برای کف و دیواره اجاق‌های چوبی باربیکیو یا فرپیتزا هم میشه استفاده کرد باتوجه به دمای بالاتر و تماس مستقیم مواد غذایی آیا از لحاظ سلامتی مضر نیستند

فرم ارسال نظر

تماس بگیرید