• آدرس

    اصفهان منطقه صنعتی دولت اباد خیابان 44 ( بوعلی سینا)

  • ایمیل

    info@brickco.ir

کارخانه آجر نما مهدیه

کارخانه آجر نما مهدیه
بسته بندی آجر مهدیه
بارگیری آجر 1 سوراخه مهدیه
بارگیری در کارخانه اجر مهدیه
خط تولید کارخانه آجر مهدیه
خط تولید آجر مهدیه

حسین

با سلام یکی از ساختمان‌های محله ما به استفاده از آجر نما در نمای بیرون ساختمان خود پرداخته که نقش و نکارهای آن بسیار زیبا و خلاقانه است. از آن برند آجر را پرسیدم و به من اجر نما مهدیه را معرفی کرد. در اینترنت جستجو کردم و با برند شما آشنا شدم آیا شما نمایندگی این کارخانه را دارید و یا به عنوان واسطه به خرید وفروش آجر نما می‌پردازید؟

Admin

با سلام خیر ما تنها در این بخش به معرفی کارخانه اجر مهدیه پرداختیم و شما می‌توانید از طریق اطلاعات تماسی که در این بخش قرار داده ایم، تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را بدست آورید.

احمد صالحی

سلام ما در حال ساختن خانه ای در روستایمان هستیم. دیوار محیط خانه را خراب کردیم و قصد داریم از اجری استفاده کنیم که دیگر نیاز به نما نداشته باش. البته نمی‌دانم منظورم را خوب بیان کردم یا نه. در جایی مطالعه داشتیم در مورد آجرهای 10 سوراخه که در انجا ذکر شده بود با استفاده از این نوع اجرها دیگر نیازی به نما کردن ساختمان نیست و از ان‌ها می‌توان هم به عنوان دیوارچین و هم نمای ساختمان استفاده کرد. آیا این موضوع قابلیت اجرایی دارد؟

Admin

سلام خیلی ممنون بابت انتخاب وب سایت ما جهت دریافت پاسخ سوالاتان. بله شما می‌توانید از آجرای 10 سوراخه ای که نام بردید استفاده کنید جهت دیوار چینی و با توجه به ظاهری که این نوع اجرها دارند دیگر نیازی نیست که شما به نماکاری مجدد نمای ساختمان خود بپردازید و با این کار در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد.

فرم ارسال نظر

تماس بگیرید